
Hat + 1 új horgolt figura az Amigurumi állatsereglet mintájára, ugyanarra az alapra, más-más karakterrel.
Egy kaptafára készül a csinos kis állatsereglet, mégsem lesz köztük két egyforma. Mindez úgy lehetséges, hogy a figurák testét adó alapformán túl különféle füleket, orrokat, farkakat és öltözékeket horgolunk a számukra, amelytől mindegyikük igazi egyéniséggé válik. Különböző vastagságú fonalat és színeket használva a lehetőségek tárháza végtelen!
A mintákat Szilvásy Ildikó tervezte az 1001fonal számára.
Az amigurumi figurák elkészítésével a horgolással éppen csak ismerkedők is megpróbálkozhatnak, hiszen a minták alapvető horgolásöltésekre és technikákra épülnek.
Mindent, amire az amigurumizáshoz szükséged lehet, megtalálsz itt. »»
Az új állatsereglet tagjai: elefánt, oroszlán, panda, malac, béka, egér +ráadás: bohóc
Kapható minden hozzávalóval szettben is »»
Nyelv: | magyar |
Amigurumi mintafüzet az 1001fonaltól, 6-féle állatka elkészítésének leírásával.
Az Amigurumi állatsereglet kiadványunk "egykaptafa" ötletén inspirálódva készült el ez a három kedves, karácsonyi figura.
Az Amigurumi állatsereglet nyuszi mintája - egyszerű, gyors, nagyon cuki
A Praktika magazin 2024-es különszáma egy amigurumi mintákkal teli fali naptár, amelyből óriási, ölelni való figurákat készíthetsz el.
Amigurumi baba és állatfigurák részletes leírása lépésről-lépésre, fotókkal illusztrálva.
Elő a horgolótűkkel! Bolondos állatkarnevál veszi most kezdetét